About

Jsem Karolína Čániová vystupující spíše pod přezdívkou Kerr Knock (zkráceně Kerr). S blogováním jsem začala už v roce 2009 a od té doby jsem vystřídala mnoho blogů. V roce 2014 jsem díky soutěži na Srdci blogu vyhrála novou adresu- denik.blog.cz, na které jsem vydržela přes dva roky. Po odchodu dlouholetého správce se ale tento server začal hroutit a já se proto rozhodla pro razantní změnu- odejít na jiné stránky. Nasbírala jsem mnoho informací, zkušeností a kontaktů, ale prostě byl čas jít dál. Dostala jsem se až sem, kde hodlám zůstat mnohem déle.
Nejdříve jsem psala spíše deníčkovské články, později jsem přešla k různým úvahám a názorům a momentálně se snažím věnovat spíše kosmetice, oblékání, zážitkům z mého života a různým motivačním článkům. Dále dlouhodobě spolupracuji s webem krasna.cz a občas přispívám na další stránky, ale jen nárazově.

Co bych ale mohla říct sama o sobě? Stalkuju, miluju jídlo, natáčím na YT, utrácím za blbosti, kafe piju po litrech, čtu o marketingu, oblékám se do černý, chodím téměř vždy na podpatcích, nesnáším cigarety, z alkoholu jedině víno, všechny papírnické potřeby mám růžové, v posteli mám pět plyšových obrovských jednorožců, nad ní velkou růžovou kouli a bílý lapač, zbytek pokoje je celý bílo-růžový a můj svět je pořádně barevný. Jsem plná optimismu!
Vždy se snažím vytěžit ze všeho jen to nejlepší. Věřím v to, že pokud člověk věří v sebe, pak jde vše. Hledám způsoby, ne výmluvy. Jsem velmi kreativní a pokud se se mnou někdo podělí o svůj projekt, většinou se z něj rychle nadchnu a vymýšlím k němu spoustu věcí. Pokud si už něco vysním- ať už je to layout, vzhled pokoje nebo třeba oblečení, musí to být perfektní a přesně podle mých představ. Na druhou stranu jsem bordelář a k úklidu se musím opravdu přesvědčovat. Jsem komunikativní typ člověka, ale mám ráda i svůj klid, například s knihou v ruce. Nemám ráda pomluvy, raději makám na sobě a nezatěžuji si hlavu s tím, co dělají špatně ostatní. I na mém Youtube kanále se snažím šířit spíše pozitivní myšlenky. Buďte šťastní, milí a otevření upřímnosti a jste u mě vítání♥

Share this:

Okomentovat

 
Copyright © KERR CANI. Blog Templates Designed by OddThemes - Bloggertemplates4u