neděle 14. května 2017

About

Jsem Karolína Čániová vystupující spíše pod přezdívkou Kerr Knock (zkráceně Kerr). S blogováním jsem začala už v roce 2009 a od té doby jsem vystřídala mnoho blogů. V roce 2014 jsem díky soutěži na Srdci blogu vyhrála novou adresu- denik.blog.cz, na které jsem vydržela přes dva roky. Po odchodu dlouholetého správce se ale tento server začal hroutit a já se proto rozhodla pro razantní změnu- odejít na jiné stránky. Nasbírala jsem mnoho informací, zkušeností a kontaktů, ale prostě byl čas jít dál. Dostala jsem se až sem, kde hodlám zůstat mnohem déle.
Nejdříve jsem psala spíše deníčkovské články, později jsem přešla k různým úvahám a názorům a momentálně se snažím věnovat spíše kosmetice, oblékání, zážitkům z mého života a různým motivačním článkům. Dále dlouhodobě spolupracuji s webem krasna.cz a občas přispívám na další stránky, ale jen nárazově.

Co bych ale mohla říct sama o sobě? Ráda trávím večery u dobrého seriálu se skvělým jídlem, stejně ráda si ale zajdu i do baru na nějaký sladký drink a pořádně se od všeho odreaguji. Miluji květiny a kaktusy v jakékoliv formě, velmi ráda zahlcuji svůj instagram nepotřebnými informacemi a zážitky, občas jsem příliš citlivá a rozbrečí mě i pohádka pro děti. Bez svého diáře jsem naprosto ztracená, ale už se učím užívat si život i bez toho, abych potřebovala mít všechno přesně nalajnované. Objevila jsem krásu tancování New Style Hustle (převážně proto, že je to párový tanec, kde se dá mimochodem skvěle sblížit s partnerem), brigádně píši články pro různé firmy a ještě občas pobíhám v kavárně, abych nebyla příliš velký asociál. 
Kromě květin u mě rozhodně nic nezkazíte dobrým zákuskem, protože sladké naprosto zbožňuji, poezie je má slabost a láska závislost.
Buďte šťastní, milí a otevření upřímnosti a jste u mě vítání♥

Žádné komentáře:

Okomentovat