čtvrtek 6. července 2017

Hledá se chorvatský princ!

Ciao z Chorvatska!
Tak jsem se i já dočkala zaslouženého relaxu po těch všech úmorných nocích učení a brigádničení. Sebou jsem si sbalila kromě notebooku, vodovek a plyšového jednorožce taky hromadu knížek. Stejně jsem ale zůstala u čtení pátého pokračování Selekce- Koruna, načež jsem našla historický seriál Reign (království). A bylo vymalováno. Jak jsem totiž zjistila, naprosto miluji hrady, zámky, královský život a panebože, prince.
Ale vážně, přemýšlely jste holky někdy nad tím, jak by mohli být princové hrozně sexy? Jen si to vezměte- takový člověk musí být zodpovědný, cílevědomý a sebevědomý. Zároveň ale většinou má cit pro druhé, minimálně má slabost pro svoji ženu (pokud teda zrovna nepatří mezi ty, co si hýčkají milenky a staví jim sídla a tak). Taky musí skvěle umět zeměpis, psát, číst, má skvělé vyjadřovací schopnosti, není stydlivý, jezdí na koni a šermuje. 

Můj princ by vlastně ani nemusel šermovat nebo jezdit na koni, stačilo by to charizma, uvědomění a láska ke mně. Což o to, že ho mám vysněného, ale kde se takoví kluci hledají? 

Tak já nevím. Asi pojedu domů a budu doufat, že nějakého potkám a že ho zaujmou třeba mé nové sukně a šaty, které jsem si koupila, protože kraťasy princezny nenosí.

Žádné komentáře:

Okomentovat